Remind password
Unsubscribe

Currency Converter

Advertise at this site

 

Amber Jewelry Silver Gold Gems Jewelry Supplies Other Greeting Cards


Get a Loan Web Hosting Affiliate Program Translations

Google

Bursztyn - Bizuteria - Hurt

Rozczarowani internetem?  Zrobienie stron "www" to nie wszystko.  To tak jak wyprodukowanie biżuterii.  Zeby jakikolwiek produkt sprzedać, należy najpierw zapewnić jego właściwy marketing.  Należy również stworzyć odpowiednie warunki do złożenia zamówienia, pobrania opłaty, i przepływu informacji między sprzedawcą i kupcem.

Amber-Market.com to światowy „Business-to-Business” portal branży bursztynowej, umożliwiający przeprowadzanie bezpośrednich transakcji „online” pomiędzy producentami i odbiorcami biżuterii, w jakimkolwiek czasie i z jakiegokolwiek miejsca w świecie. 

Potencjalni klienci z całego świata odwiedzają codziennie nasze strony szukając produktów do sprzedaży w sklepach, katalogach wysyłkowych, i sklepach internetowych.

Po zarejestorwaniu się jako „SUPPLIER” czyli dostawca, producent otrzymuje miejsce na serwerze w celu umieszczenia swoich katalogów. Każdy dostawca może umieścić nieograniczoną liczbę katalogów.  Dla zapewnienia szybkiej oglądalności, pojedyńczy katalog nie powinien jednak zawierać więcej niż 50 wyrobów.

Informujemy Odbiorców o Nowych Katalogach
Po umieszczeniu na naszych stronach, wszystkie produkty są natychmiast exponowane przed nieskończenie rosnącą siecią naszych odbiorców. Dodatkowo, informacja o każdym nowym katalogu jest natychmiast przesyłana za pomocą email do całej rzeszy zarejestrowanych z nami kupców. Naszym zadaniem jest jak najszybsze znalezienie grona odbiorców dla każdego nowo zarejestrowanego producenta.

Stwarzamy Bezpośredni Kontakt z Odbiorcami
Odbiorcy wolą bezpośredni kontakt z producentem. Dlatego jednocześnie z zamówieniem producent otrzymuje pełną infrormacje o odbiorcy umożliwiającą mu nawiązanie natychmiastowego kontaktu w celu omówienia ewentualnych niejasności, kwestii opłat, dostawy towaru, etc.

Umożliwiamy Dostosowanie Oferty do Sytuacji na Rynku
Nieustanny dostęp do naszych stron daje producentom możliwość dokonywania zmian w katalogach, łącznie z tymczasowym wyeliminowaniem z katalogów (zawieszeniem) produktów chwilowo niedostępnych. Nasze strony zapewniają producentom właściwe tempo rozwoju firmy, oraz dostosowanie oferty do możliwości produkcyjnych. Jezeli sytuacja rynku (lub firmy) tego wymaga, producent jest również w stanie za pomocą jednego kliknięcia chwilowo zawiesić cały catalog. 

Usługi Finansowe "ESCROW"

W przypadku większych zamówień pojawia się problem zaufania.  Klient nie chce wysyłać opłaty przed otrzymaniem towaru, a producent obawia się wysyłać towar bez  wcześniejszego otrzymania opłaty.  Oczywiście można w tej sytuacji odwołać się do bankowej usługi "Letter of Credit" (L/C) czyli akredytywy.  Jest to jednak pracochłonny i kosztowny process.  W dodatku nie wszyscy producenci czują się w pełni zabezpieczeni tą formą usługi.  Jako alternatywę Amber-Market.com oferuje usługę ESCROW.  Klient wpłaca należną opłatę na konto Amber-Market.com.  Po otyrzmaniu potwierdzenia z Amber-Market.com o wpływie opłaty, producent wysyła towar do klienta.  Po otrzymaniu towaru klient dokonuje kontroli jego jakości i zgodności z zamówieniem.  Jeżeli klient nie ma zastrzeżeń do otrzymanej przesylki, Amber-Market.com przesyła opłatę do producenta.  Wiecej informacji na ten temat, jak również linki do innych instytucji finansowych proponujących podobne usługi, do wglądu na stronie http://www.amber-market.com/page168.htm .

Uslugi Internetowe

Dzięki współpracy z liderami technologi internetowej jesteśmy w stanie zaproponować polskim firmom natychmiastową obecność na internecie po niewspółmiernie niskich kosztach. W przeciągu kilku dni przedstawiamy klientom profesjonalne strony, w bezbłędnym języku angielskim, i z systemem zamowień podobnym do Amber-Market.com ale od niego niezależnym. W dodatku strony te są umieszczane na serwerze w Vancouver (Kanada) z najszybszym możliwym połączeniem do sieci internetu i światowych rynków. Nasza technologia umożliwia łatwą obslugę i dalsze rozbudowywanie stron bez konieczności znajomości programowania komputerowego.  Szczegółowe informacje na stronie Web Hosting.  Przed podjęciem decyzji proszę wstępnie zapoznać sie z innymi podobnymi rozwiązaniami w lewej kolumnie tejże strony.  Niestety wszystko w jezyku angielskim.  Po więcej informacji w języku polskim prosimy o kontakt

Usługi Tłumaczeń

Obecność na światowych rynkach wymaga od firm przedstawiania ofert, kontraktów, stron internetowych, etc. w nienagannych, profesjonalnych językach obcych.  Przekłady na język angielski zapewnia za naszym pośrednictwem Jan Madejski, tłumacz znanej książki Michała Tombaka "Czy Można Zyc 150 Lat?" (Can We Live 150 Years?) wydanej w roku 2003.  Fragmenty książki w języku angielskim do wglądu na stronach www.starthealthylife.com. Więcej informacji na stronie Usługi Tłumaczeń

Amber-Market.com To Najtańsza Metoda Marketingu

Swiatowy biznes podąża wielkimi krokami w kierunku internetu jako nowej metody promocji, marketingu, i sprzedaży.  Amber-Market.com zapewnia producentom darmową ekspozycję na światowych rynkach. Dopiero po otrzymaniu i zrealizowaniu zamówienia z naszych stron producent płaci niwielką prowizję od sprzedaży.  Nasze strony są na czele najważniejszych światowych wyszukiwarek.  Adres Amber-Market.com jest dodatkowo promowany na kartkach pocztowych rozprowadzanch na terenie Kanady i USA. Rejestrujemy codziennie kilkanaście nowych odbiorców z różnych krańców świata.Szczegółowe warunki współpracy producent otrzymuje po zarejestrowaniu się na naszych stonach jako "SUPPLIER".

 

wholesale jewelry greeting cards escrow services jewelry shows amber-market© 2002-2010, All Rights Reserved. No duplication of any material herein is authorized without the express consent of HandmadeCardsAndArts.com.
Please review the terms and conditions of this web site.